KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14912046
nr 1491 2046
Lasse Algemo
(f. 1966), Sverige
Waxholmsbåt. Signerad, blandteknik, 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 53x73 cm
Lasse Algemo, svensk målare född 1966.
måndag 26 september 2022
kl 18:57:37
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm